Taliansko - lunalandia

LUNALANDIA
Prejsť na obsah
Milí návštevníci,
 
Ponúkam Vám do prenájmu na letnú dovolenkovú sezónu môj 3-izbový byt v bytovom dome v Talianskom letovisku Marina di Altidona. Ide o kľudnú obec ktorá nie je turistami vyhľadávanou destináciou a v ktorej si užijete poloprázdne pláže a hlavne pokoj. Pokiaľ budete mať záujem užiť si typické široké, pieskové, turistami zaplnené pláže, ruch a nočný život, v tom prípade máte možnosť sa pohodlne a rýchlo dostať do blízkych miest ako napr: Porto San Giorgio, alebo San Benedetto del Tronto.
  
Byt pozostáva zo spálne, detskej izby, obývacej izby (spolu 4 lôžka), kúpeľne (s automatickou práčkou), terasy a kuchynky. V kuchynke máte k dispozícii vybavenie: plynový sporák, mikrovlnku, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Byt je situovaný na 1.poschodí v okrajovej najkľudnejšej časti obce. Byt ponúkam do prenájmu na minimálnu dobu 7 až 14 dni, (prádlo je k dispozicii). Parkovanie je bezplatné pri dome. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie. Byt je nutné si po sebe upratať, posteľné prádlo vyprať a osušiť.
 
Najbližšie potraviny sú vzdialene asi 200 m a lekáreň, zmrzlina, pizzeria cca 500m.
 
Ubytovanie je od nádhernej pieskovej pláže vzdialené 1500 m. Bez problémov sa tam dá dostať autom s možnosťou parkovania grátis priamo pri pláži.
 
Vzdialenosť od Bratislavy cez Rakúsko je 1 085 km.Marina di Altidona: Fotky z plážeMarina di Altidona: Fotky z domu
luba.panisova@gmail.com
+421 918 188 846

Created with WebSite X5
Návrat na obsah