Slovensko - lunalandia

LUNALANDIA
Prejsť na obsah
Ubytovanie v Podhájskej:

Ponúkam Vám ubytovanie rodinnej atmosféry u Pánisových priamo v obci Podhájska. Jedná sa o 4 izby so samostatným vchodom a každá izba má svoje sociálne zariadenie, chladničku, mikrovlnku, rýchlovarnú kanvicu a televízor. K dispozícii máte taktiež WIFI pripojenie. Na krytej letnej terase obkolesenej kvetmi sa nachádza kompletne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom. Objekt bude celý len pre Vás ak ste 3-4 spriatelené rodiny s deťmi. Ubytovanie u Pánisových sa nachádza priamo v obci Podhájska. K vyhľadávanému termálnemu kúpalisku sa poľahky presuiete za cca. 10 min chôdze. To má pre vás pripravené okrem rekreácie a plávania v bazénoch aj adrenalínový Tobogánový svet a viaceré športoviská. Načerpať nové sily vám naopak umožní Wellness svet Aquamarín tvorený Bazénovým a Vitálnym svetom. Viac na http://www.tkpodhajska.sk/.

Podhájska zároveň vyniká pestrými možnosťami rekreačnej cykloturistiky v rámci cyklotrás Združenia Termál, ktoré vás privedú napríklad k Manínskym vínnym pivniciam, kaštieľu v Bardoňove alebo k prírodným kuriozitám Žitavský luh a Meander Chrenovky. Taktiež sa môžete vydať do obce Čechy, kde objavíte pozostatky kláštora Mariánska Čeľaď a expozíciu Domu ľudového bývania nájdete v obci Veľké Lovce.
Ponuka ubytovania u Pánisových v obci Podhájska:
Taktiež máme pre Vás v ponuke objekt /chatku/ vzdialenú od Termálneho kúpaliska cca. 300m. Chatka je lokalizovaná v krásnej a tichej lokalite pod lesom je vhodná pre nenáročnú klientelu. Poskytuje  ubytovanie pre 6 ľudí so 4 samostatnými postelami a 1 poschodovú posteľ. V chatke je k dispozícii kuchyňa,  kúpeľňa so sprchovým kútom, balkón a vonkajšie sedenie s  ohniskom. Chata je delená na dennú časť na prízemí a nočnú, kde sa dostanente po drevenných schodoch.
Cena za osobu a noc je 7 eur, dieťa do 12 rokov 5 eur, do 3 rokov zdarma bez nároku na lôžko.Ponuka ubytovania v chatke pod lesom v obci Podhájska:
luba.panisova@gmail.com
+421 918 188 846

Created with WebSite X5
Návrat na obsah